Katılım Koşulları

KATILIM KOŞULLARI

 1. Tura ilişkin bilgileri inceleyerek turun gerektirdiği sağlık durumuna ve bisiklet sürüş deneyimine sahip olduğuna inanmak
 2. Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurmak
 3. 220 TL “bağış” yatırmak
 4. Katılımcı sayısı 250 kişi ile sınırlandırılmıştır.
 •  Lütfen “Kayıt Formu” sekmesinde açılan kutularda istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Tur öncesinde ve tur boyunca mail adresinizi / cep tel numaranızı kullanarak gelişmeleri ve ayrıntıları paylaşacağız.
 • Lütfen mail adresinizi telefon numaranızı doğru yazmaya özen gösteriniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra karşısınıza kesin kayıt ile bilgi içeren bir ekran çıkacak. Bu ekran çıkmadıysa  biliniz ki ön kayıt sürecini tamamlayamadınız.
 • Dernek olarak tüm giderlerimizi aidatlar ve “bağış”larla karşılamak durumundayız. Oluşturacağımız ön kayıt listesinde adınızı, ilinizi ve kayıt numaranızı gördükten sonra lütfen bağışınızı 220 TL olarak Kayseri Bisiklet Derneği KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. SİVAS CADDESİ ŞUBESİ ( IBAN NO TR 76 0020 5000 0950 2622 6000 01 ) açıklamaya ”BAĞIŞ” yazarak havale ediniz. Gönderinizin “bağış” olarak tanımlandığından ve (havale bedelinin) kesintisiz tarafımıza ulaştığından emin olunuz. “Bağış” dışı açıklamalar ve kesintili tutarlar masrafları gönderene ait olmak üzere iade edilecektir.
 • Lütfen ATM’lerden yapılan havaleler ve yakınınız başka kişiler tarafından yapılan havalelerin derneğimize ulaştığını kesin kayıt listesinden kontrol ediniz. Bağışını tamamlayamayanlar ön kayıt listesinden silinerek onların yerine yedek listeden yeni katılımcılara çağrı yapılacaktır.
 
KATILIMCI BEYANI
 • Bu etkinliğin belli riskler içerdiğini biliyorum. Muhtemel bir kaza, yaralanma, sakatlık hâlinde organizasyonu ve organizasyon görevlilerini sorumlu tutmayacağımı; her türlü sorumluluğun bana ait olduğunu kabul ve beyan ederim.
 • Güvenli bir sürüş ve tur için organizasyon görevlilerinin belirlediği kurallara uymayı, uyarılarını dinlemeyi kabul ediyorum.
 • Kayseri Bisiklet Derneği, ana sponsor Erciyes A.Ş. ve onların yetkilendirdiği üçüncü şahısların tur süresince görüntü ve ses kaydı yaptıklarını biliyorum. Bu kayıtların ticari veya gayri ticari amaçlarla kullanımını, medyada yayınlanmasını kabul ediyorum.Tur süresince ve sonrasında aksine bir beyanım olmadığı sürece e-posta ve kısa mesaj (SMS) kanalıyla bilgilendirme ve tanıtım yapılmasını kabul ediyorum.Etkinliğin herhangi bir aşamasında kendi rızamla etkinlikten çekilme hakkım olduğunu biliyorum. Bu durumda herhangi bir maddi talepte bulunmayacağımı, çekilme kararımı organizasyon komitesine bildireceğimi beyan ederim.Etkinliğe ilişkin katılım koşullarını ve turun özelliklerine ilişkin diğer detayları www.festa2200.com internet sitesinde inceledim. Turun gerektirdiği sağlık ve güce, bisiklet kullanım tecrübesine sahip olduğumun bilinci ile bu tura katılıyorum. Bu maddeleri dikkatlice okuyup anladığımı ve gereğince davranacağımı beyan ederim.

Yukarıda belirtilen koşulları kabul ediyorum ve kayıt yaptırmak istiyorum